Zatemňující roleta

DUA

Zatemňující roleta

DUA

  • ZCELA ZATEMŇUJÍCÍ ROLETY – TÉMĚŘ 100% EFEKT ZATEMNĚNÍ
  • Naše zatemňující rolety zcela zabraňují pronikání světla a dokážou na přání proměnit den v noc. Proto jsou vynikající volbou pro regulaci světla v ložnicích.
  • Žádné kabely ani lanka: Naše zatemňovací rolety se jednoduše zasouvají do tenkého rámu z profilovaného hliníku.
  • Tento snadno ovladatelný mechanismus zajišťuje polohování rolet v bezpočtu pozic a usnadňuje tak ovládání množství světla v místnosti, čímž umožňuje nastavit rozličné úrovně jasu světla až po naprosté zatemnění.
  • Bez umývání: Díky trvanlivé kombinaci polyesteru a neprůsvitné pogumované látky, odolné proti znečištění, nevyžadují rolety žádnou údržbu a jsou snadno omyvatelné bez nutnosti demontáže.
  • Rolety lze namontovat za pouhých 10 minut pomocí šroubováku podle názorného montážního návodu, který je přiložen ke všem našim produktům. Naše rolety dokonale padnou na určené místo, nevyžadují žádné zařezávání a lze je sestavit ve 3 snadných krocích. Názorný montážní postup je součástí balení. Na rolety Dakea poskytujeme 2letou záruku.
  •  Zlepšuje hodnotu U až o 0,2 W/m²K (na základě výpočtu CSTB)
  • Zatemňující rolety Dakea lze použít u střešních oken Dakea, VELUX®, FAKRO®, Optilight®, Keylite®, Starlite®, RoofLITE a DAKSTRA.
  • K výběru odpovídající rolety pro dané střešní okno použijte nástroj pro Výběr rolet.
  • VELUX a značka VELUX jsou registrovanými ochrannými známkami skupiny VELUX Group. FAKRO a značka FAKRO jsou registrovanými ochrannými známkami skupiny FAKRO Group. Optilight a značka Optilight jsou registrovanými ochrannými známkami skupiny FAKRO Group. Keylite a značka Keylite jsou registrovanými ochrannými známkami skupiny Keylite Group. Starlite a značka Starlite jsou registrovanými ochrannými známkami skupiny Keylite Group. Značky Dakea, DAKSTRA, RoofLITE jsou registrovanými ochrannými známkami skupiny ALTATERRA Ltd. Group.

Interiérové plátěné roleta (Ukončení výroby)

Electric Opener for roof window Electric Opener zoom

Snadná dosažitelnost

Anti Heat blind installed

Markýzy

Roller shutter Dakea Roller shutter

PŘEDOKENNÍ ROLETA (Ukončení výroby)

Žaluzie

Zatemňující roleta

Ostatní produkty

a flat roof window with a blind

Solární roleta pro střešní okna do plochých střech

SÍŤ PROTI HMYZU

Zatemňující roleta

Žaluzie

Interiérové plátěné roleta (Ukončení výroby)

Anti Heat blind installed

Markýzy

PŘEDOKENNÍ ROLETA SE SOLÁRNÍM NAPÁJENÍM SSR

arrow_long_right

ODEBÍREJTE NÁŠ ZPRAVODAJ

Jste profesionální střechařský řemeslník, zhotivitel nebo stavebník? Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje ještě dnes a buďte prvním, kdo uslyší o našich novinkách v sortimentu, o kampaních na podporu prodeje a o jedinečných nabídkách.