Kvalita

DÍKY VÍCE NEŽ 75LETÝM ZKUŠENOSTEM S VÝROBOU STŘEŠNÍCH OKEN JSME DOSPĚLI K NEJVYŠŠÍMU MOŽNÉMU VÝROBNÍMU STANDARDU. INFORMUJTE SE PROSÍM PODROBNĚJI O NAŠICH VÝROBNÍCH PROCESECH A DŮVODECH, PROČ JSME SI TAK JISTI KVALITOU NAŠICH FINÁLNÍCH VÝROBKŮ – STŘEŠNÍCH OKEN DAKEA S 20LETOU ZÁRUKOU.

MONTÁŽNÍCI STŘEŠNÍCH OKEN

Buďte moudří a vyberte si náš výrobek Dakea – kvalitní střešní okno s nepřekonatelným poměrem ceny a výkonu, které se snadno montuje.

PRODEJCI

Prodáváte výrobky, které reagují na potřeby trhu. Pečujete o Své zákazníky tím, žejim dodáváte velice kvalitní výrobky za úžasnou cenu. Máte od nás k dispozici špičkovou podporu prodeje a kvanta propagačních materiálů.

ZÁKAZNÍCI

Vybíráte si moudřeji než ostatní a spoléháte se na doporučení profesionálů, což znamená, že platíte méně, ale přesto získáváte lepší výrobek s 20letou zárukou.

Altaterra

Altaterra vyrábí a prodává střešní okna a související výrobky té nejvyšší kvality téměř po celé Evropě. Naše firma vznikla v roce 2001 jako součást dánské skupiny VKR Holding.

Dnes Altaterra zastává čelní postavení na evropském trhu v sektoru privátních značek a je hrdým vlastníkem značky Dakea, která je určena pro profesionály. Své výrobky prodáváme ve více než 30 zemích a v naší společnosti pracují zaměstnanci více než 12 národností, kteří se podílejí na podpoře prodeje našich výrobků.

Jsme hrdí, že tisícovkám profesionálů a koncových uživatelů dodáváme vysoce kvalitní střešní okna za dostupné ceny.

Altaterra Group - Dakea factory

KVALITA NAŠÍCH PRODUKTŮ

What is Max Protect? Dakea

Max protect

Více než 75 let zkušeností. Nejvyšší možné výrobní standardy. Vynikající kontrola kvality, nezávisle testované podle nejpřísnějších norem. Tvrzené zasklení s celoživotní zárukou proti poškození krupobitím.

Why is it called Masterwood?

Masterwood

Naše certifikované, pečlivě vybrané dřevo, získané ze severské borovice, je ceněné pro svou mimořádnou hustotu dřevní hmoty a v odolnosti v náročných povětrnostních podmínkách. Díky tomu jsou naše okna velice trvanlivá a jejích údržba je snadná.

Comfort and safety glass - where does it come from?

Komfort a bezpečí

Okna Ultima s komfortním zasklením budou v zimě udržovat u Vás doma teplo a v létě Vám poskytnou ochranu proti přehřívání. To znamená, že ve Vašich podkrovních místnostech bude příjemně po celý rok.

How we build a pvc frame?

Jednoduchá údržba

Výsledná jednoduchá údržba okna se odvíjí již od samém počátku výroby u nás. Podívejte se, jak vypadá konstrukce a výroba bezúdržbových okenních rámů z PVC krok za krokem.

Next 20 - why we offer a 20 year guarantee?

Příštích 20 let garance

Všechna střešní okna Dakea mají 20letou přenosnou záruku. Ta Vám přinese vnitřní klid a další přidanou hodnotu, pokud budete během příštích 20 let svůj dům prodávat nebo pronajímat.

Noise block noise reduction

Útlum hluku

Námi vyvinutá technologie Noise Block snižuje venkovní hluk. Díky tomu veškeré exteriérové zvuky, kupříkladu déšť, vnímáte o polovinu slabší, než u standardních oken.

Production of roof windows

VÝROBA

DÍKY VÍCE NEŽ 75LETÝM ZKUŠENOSTEM S VÝROBOU STŘEŠNÍCH OKEN JSME DOSPĚLI K NEJVYŠŠÍMU MOŽNÉMU VÝROBNÍMU STANDARDU. INFORMUJTE SE PROSÍM PODROBNĚJI O NAŠICH VÝROBNÍCH PROCESECH A DŮVODECH, PROČ JSME SI TAK JISTI KVALITOU NAŠICH FINÁLNÍCH VÝROBKŮ – STŘEŠNÍCH OKEN DAKEA S 20LETOU ZÁRUKOU.

Production of roof windows

KVALITNÍ ZASKLENÍ

Tvrzené a laminované plavené sklo pokryté speciální vrstvou odolnou proti oděru, zvukově izolační fólie s nízkou emisní schopností nebo povrchová vrstva usnadňující čištění. Výběr zasklení Dakea byl specificky navržen pro bezpečnost, energetickou úsporu a komfort v interiéru.

PVC – SNADNÁ ÚDRŽBA

Díky našim frézovacím nástrojům, které pracují při otáčkách až 18 000 ot/min, je profilování našich oken hladké a velice přesné. Izolovaný a ocelí vyztužený PVC profil je pečlivě svařený s cílem dosáhnout maximální pevnosti výsledného výrobku – střešního okna DAKEA PVC.

Masterwood

Pečlivě vybrané z obnovitelných lesů, kdy hlavním prvkem všech dřevěných střešních oken z nabídky Dakea jsou skandinávské borovice s certifikátem FSC. Náš přísně dodržovaný výrobní postup se pak zaměřuje na to, aby byla borovice ještě odolnější díky těmto zásadám: skladování při kontrolované vlhkosti, laminace, ekologický lak na vodní bázi, pozvolné sušení a mnoho dalšího.

roof windows production in DAKEA
testing roof windows

TESTOVÁNO K DOKONALOSTI

NÁRAZY, TLAKOVÁ SÍLA, SÍLA VĚTRU, VRSTVY, DNY, NOCI, MĚSÍCE, ROKY, ZVĚTŠENÍ, SMĚNY, TEPLOTA, LITRY VODY... A DOKONCE I ŠÁLKY KÁVY SPOTŘEBOVANÉ BĚHEM TESTOVÁNÍ... TO VŠECHNO DOSAHUJE HODNOT, KTERÉ PROKAZUJÍ MNOŽSTVÍ PRÁCE VĚNOVANÉ TOMU, ABYCHOM VÁM DODALI OKNA TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY. VŠECHNY TYTO TESTOVANÉ HODNOTY JSOU VELICE PŮSOBIVÉ. TO VÁM ZARUČUJEME.

testing roof windows

TESTOVÁNO NA
NÁRAZ 50 KG

Střešní okno Ultima jsme vystavili nárazu předmětem o hmotnosti 50 kg. Možná to zní extrémně, ale i takové může být počasí. Výsledek? Nic se nestalo. To je důkazem, že naše okna odolávají i těm nejextrémnějším povětrnostním podmínkám.

testing roof windows DAKEA

TESTOVÁNO PŘI
HLUKU 100 DB

Naše okna jsme podrobili náročné zkoušce odolnosti proti hluku o intenzitě 100 dB, který odpovídá hluku vytvářenému pneumatickou sbíječkou. Výsledek? Naše okno Ultima propustilo hluk o 50 % účinněji ve srovnání se standardními střešními okny.

quality of DAKEA roof windows

TESTOVÁNO PŘI RYCHLOSTI
VĚTRU 144 KM/H

Prověřovali jsme odolnost našeho střešního okna Ultima vůči větru o síle hurikánu. Ani takto extrémní podmínky naše okno nepoškodily ani nezničily. Ověřená odolnost proti větru!

DAKEA windows testing

TESTOVÁNO 600 LITRY DEŠŤOVÉ VODY

Představte si 600 litrů deště, který spadne za jedinou hodinu. To je ekvivalent ročních dešťových srážek na metr čtvereční v Londýně. Je to také množství vody, které jsme vypustili po kapkách na střešní okno Ultima, abychom si ověřili jeho vodotěsnost.

Certifikáty

Vysoce akreditovaná

Jsme natolik přesvědčeni o vysoké kvalitě našich oken, že jim poskytujeme 20letou záruku - nejdelší záruku na trhu. Kvalitu bereme velmi vážně a máme seznam certifikátů, který to dokazuje.

Vynikající kontrola kvality

Spokojíme se pouze s tím nejlepším. Proto je naše výroba přísně kontrolována, tak, abychom zajistili splnění nejvyšších možných standardů. Máme certifikáty, které to dokazují.

ODEBÍREJTE NÁŠ ZPRAVODAJ

Jste profesionální střechařský řemeslník, zhotivitel nebo stavebník? Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje ještě dnes a buďte prvním, kdo uslyší o našich novinkách v sortimentu, o kampaních na podporu prodeje a o jedinečných nabídkách.