Energeticky úsporná střešní okna

Okna dachowe DAKEA Better Energy

Ultima Energy

Střešní okno je doporučeno do místností, které jsou vystaveny prostředí rušných ulic a tam, kde je požadavek na lepší tepelně - izolační vlastnosti výrobku, např.ložnice či obývací pokoje.

Ultima Energy PVC

PVC střešní okno je doporučeno do místností, které jsou v sousedství rušných ulic nebo tam, kde je požadována lepší tepelná izolace - např.ložnice a obývací pokoje.

rolety dachowe

Better Energy

Okno Dakea Better Energy je nové, energeticky úsporné, otočné střešní okno s trojsklem.

Better Energy PVC

Dakea Better Energy PVC je díky zvýšené odolnosti proti vlhkosti a nečistotám ideálním řešením pro místnosti s vysokou vlhkostí.

GOOD ENERGY

Pro montáž ve sklonu mezi 15 a 90°

GOOD ENERGY PVC

Ro montáž ve sklonu mezi 15 a 90°

VISION ENERGY

Neotvíravé doplňkové střešní okno, určené pro montáž do střešní roviny. Dřevěné okno s trojsklem pro Váš lepší výhled a větší přísun denního světla.

VERTICA ENERGY

Neotvíravé doplňkové fasádní okno. Dřevěné okno s trojsklem pro Váš lepší výhled a větší přísun denního světla.

Fixed flat roof window Fixed flat roof window DAKEA

AZURE FIXED

Neotvíravé okno pro ploché střechy, které se rozšiřuje směrem k interiéru, čímž přivádí více denního světla do místnosti.

Openable flat roof window copy Openable Flat roof window

AZURE ELECTRIC

Elektricky ovládané otvíravé okno pro ploché střechy, které přináší více denního světla do místnosti a vyšší uživatelský komfort.

arrow_long_right

ODEBÍREJTE NÁŠ ZPRAVODAJ

Jste profesionální střechařský řemeslník, zhotivitel nebo stavebník? Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje ještě dnes a buďte prvním, kdo uslyší o našich novinkách v sortimentu, o kampaních na podporu prodeje a o jedinečných nabídkách.