Profesionálové

VÁŽENÝ POKRÝVAČI,

S potěšením Vám představujeme společnost Dakea. Zde se zaměřujeme na vyvinutá řešení ve spolupráci s profesionálními pokrývači za účelem zlepšení Vaší práce a zkrácení doby montáže. To vše současně při dodržení vysokých technických standardů. Zjistěte více o těchto výhodách a proč je Dakea chytrou volbou pro profesionály.

Bezplatné příslušenství

Bezplatné příslušenství ušetří finanční prostředky, které by musely být vynaloženy. To znamená, že lze ušetřit nejen peníze, ale také čas věnovaný práci!

Zateplovací límec IFC je bezplatně dodán k oknům Dakea Ultima. U ostatních oken Dakea je tento produkt dostupný jako volitelný.

RUC Manžeta z kontaktní paropropustné fólie je bezplatně dodána k většině střešních oken řady Better a Ultima.

SNADNÁ A RYCHLÁ MONTÁŽ

Vypracovali jsme montážní řešení Dakea, zaměřené na profesionály - montážní firmy. Díky chytrým funkcím naše příslušenství usnadňuje a do značné míry zrychluje proces montáže.

Manžeta Dakea RUC z kontaktní paropropustné fólie, určená pro rychlou montáž, je vyrobena z jednoho kusu bez jakýchkoliv spojů, díky čemuž zajišťuje 100% vodotěsnost. Čtvercový rastr natištěný na jejím povrchu navíc napomáhá v provádění rovných řezů, což opět usnadňuje montáž. Je to technicky vyspělý produkt, navržený za účelem ochrany střechy a zajištění vodotěsnosti konstrukce.

Tepelně izolační pěnový límec Dakea IFC je již z výroby předem vytvarován tak, aby jeho aplikace na rám okna nevyžadovala žádné dodatečné zařezávání v rozích či na spojích. Tím je zajištěna rychlá a bezchybná montáž. Jediné, co je třeba učinit pro osazení tohoto tepelně izolačního prvku, je jeho nalepení na rám okna tou stranou, která je opatřena lepicí páskou.

Střešní okna Dakea se montují stejně jako okna ostatních populárních značek. Montážní firmy jistě shledají pracovní postup velmi jednoduchý a bezproblémový, pokud dodrží veškeré pokyny v něm uvedené.

VĚTŠÍ ZISK

Dakea nabízí nejlepší poměr kvality k ceně, díky čemuž můžete vydělat více, než s jakoukoliv jinou konkurenční značkou. Vaši zákazníci (majitelé domů, investoři) obdrží více užitných funkcí a výhod za bezkonkurenční cenu. Zákazníci budou nadšeni z 20leté záruky Dakea a z Vámi poskytovaných služeb.


ROZSÁHLÝ SORTIMENT

V Dakea máme všechno – střešní okna splňující většinu zákaznických potřeb, lemování kompatibilní se všemi populárními typy střešních krytin, stínící rolety a ostatní běžné příslušenství pro Váš komfort. To vše pro střechy s úhlem sklonu od 0 do 90 stupňů.

Sortiment Dakea je snadno dostupný, snadno srozumitelný a snadno obchodovatelný. Vysoká kvalita je vždy zaručena.

Záruka

Nejdelší na trhu - 20letá záruka je důkazem toho, že jsme si stoprocentně jisti vysokou kvalitou našich oken. Poskytujeme 10letou záruku na všechna střešní okna (vyjma střešních výlezů) včetně skel, montážního lemování střešních oken a předokenních rolet. Navíc poskytujeme 2letou záruku na střešní výlezy, interiérové látkové rolety a žaluzie a na ostatní příslušenství.

Záruční systém „Next 20 Guarantee” na střešní okna dává možnost jednoduché volby mezi 10letou základní zárukou a rozšířenou, bezkonkurenční a bezplatnou 20letou zárukou na produkty, které nabízíme všem našim zákazníkům.
Všechno bez skrytých nákladů a podmínek – postačí registrace na webu www.dakea.net Takovýto typ záruky nejen zvyšuje hodnotu nemovitosti, ale zajišťuje rovněž dodatečných 10 let uživatelského klidu.

testing roof windows

Rychlé odkazy

Kontaktujte nás

Pokud mate jakékoliv dotazy a chcete se přihlásit k odběru našeho newsletteru, připojte se ke komunitě Dakea nebo do naší databáze a budete od nás dostávat informace – jsme tu pro Vás.

Pro montážní firmy pořádáme události, schůze a školení. Můžete nás sledovat na Facebooku, abyste měli vždy přistup k novinkám: www.facebook.com/HelloDakea/.

    ODEBÍREJTE NÁŠ ZPRAVODAJ

    Jste profesionální střechařský řemeslník, zhotivitel nebo stavebník? Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje ještě dnes a buďte prvním, kdo uslyší o našich novinkách v sortimentu, o kampaních na podporu prodeje a o jedinečných nabídkách.