Média

NAŠÍM CÍLEM JE VYTVOŘIT KVALITNÍ STŘEŠNÍ OKNA. SPOKOJENOST PROFESIONÁLŮ S KVALITOU NAŠÍCH PRODUKTŮ JE KLÍČOVOU VĚCÍ, O KTEROU PEČUJEME. DOKÁŽEME PŘEDSTIHNOUT POŽADAVKY, KTERÉ JSOU NA NÁS KLADENY, A POSKYTNOUT TY NEJLEPŠÍ PRODUKTY ZA KONKURENCESCHOPNÉ CENY.

Značka DAKEA

Dakea je součástí balíku značek vlastněných společností ALTATERRA Kft., která patří soukromému dánskému koncernu VKR Holdings, vzniklému za účelem výroby střešních oken a navazujícího příslušenství. Jsou to nejkvalitnější produkty s unikátním systémem servisní podpory, navržené pro zvýšení příjmů a omezení rizik, jak pro majitele domů, tak pro profesionály.

Dakea brand

EVROPSKÉ TRHY

Značka je dostupná v evropských zemích, jako např.: Velká Británie, Polsko, Maďarsko, Česká republika, Slovensko, Rumunsko, Francie, Nizozemsko, Dánsko, Belgie, Španělsko, Itálie.

European Market

CERTIFIKÁT ISO

Výrobní závody na světové úrovni, stvrzené Certifikátem ISO, vynakládají veškeré úsilí, aby uživatelům poskytly konečný produkt na nejvyšší světové úrovni. Mimořádná pečlivost na detaily (každý šroub, každý proces a každá složka materiálu je testována dle nejvyšších standardů) doprovázená dlouholetými zkušenostmi umožňuje vytvářet takové produkty a služby, které vycházejí vstříc nejvyšším požadavkům zákazníků.

ISO certified

KE STAŽENÍ

MÁTE DOTAZ?

KONTAKTUJTE NAŠE PRODEJNÍ ODDĚLENÍ

    ODEBÍREJTE NÁŠ ZPRAVODAJ

    Jste profesionální střechařský řemeslník, zhotivitel nebo stavebník? Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje ještě dnes a buďte prvním, kdo uslyší o našich novinkách v sortimentu, o kampaních na podporu prodeje a o jedinečných nabídkách.