Tradesperson window installers
MIMOŘÁDNÝ POMĚR CENY A UŽITNÉ HODNOTY

Naše střešní okna nabízejí úspory až do výše 20% oproti ostatním značkám. Navrhli jsme naše výrobky tak, aby poskytovaly vyšší funkčnost za ceny nižší, než je tomu zvykem u srovnatelných výrobků na trhu. A to vše Dakea korunuje nejdelší zárukou na trhu – 20 roků pro celé okno a doživotní zárukou na poškození zasklení vlivem krupobití. Tyto podmínky Vás ubezpečí o tom, že Dakea je nejlepší volbou a zároveň nositelem mimořádně vysoké kvality a prověřených řešení pro majitele nemovitostí.

ZAJIŠTĚNÁ KVALITA

Střešní okna Dakea jsou navrhována a vyráběna v Evropské unii. 80 roků zkušeností v odvětví střešních oken nám umožňuje dosahovat nejvyšších možných standardů v rámci celého výrobního procesu, který neustále podléhá přísným kontrolám zaměřeným na bezpečnost, kvalitu a standardy týkající se ochrany životního prostředí. Jsme držiteli mnoha certifikátů, jako např.: ISO 9001, ISO 14001, DoP, ISO 45001 a dalších.

Jse si natolik jistí kvalitou našich střešních oken, že nabízíme jedinečnou 20letou přenositelnou záruku, která je nejdelší na trhu – fantastickou přidanou hodnotu pro budoucí majitele nemovitostí.

SPLNĚNÍ PRŮMYSLOVÝCH STANDARDŮ

Naše výrobky splňují všechny standardy českého i evropského trhu, pročež jsou ideální pro dlouhodobé používání. Neustále sledujeme aktuální regulativní předpisy jak na místní tak národní úrovni, abychom zajistili plynulý průběh Vašich projektů a aby Vaši klienti byli spokojeni s výrobky, které od nás dostávají.

V naší nabídce naleznete kromě jiného i střešní okna s trojsklem, která splňují zákonné požadavky na tepelnou ochranu budov v souladu se standardy normy ČSN EN 73 0540-2. Naše nabídka zahrnuje taková střešní okna, která splní požadavky jakékoliv stavební investice – od cenově úsporných až po ty s mimořádnými vlastnostmi.

UDRŽITELNOST

Nejen že splňujeme standardy vyžadované tržními podmínkami. My je zároveň chceme sami vytvářet a tím pádem tyto tržní požadavky formovat. Sektor stavebnictví hraje zásadní roli při dosahování cílů v boji s klimatickou změnou. Právě proto jsme spustili strategii udržitelného rozvoje, kterou jsme nazvali WeCare a která vznikla ve spolupráci s experty s SBTi. Tato strategie zahrnuje množství dílčích iniciativ s cílem snížit množství emisí do roku 2030 a současně přináší rozličné aktivity, které kladou důraz na osvětu ohledně zodpovědného podnikání a životního stylu mezi našimi zaměstnanci, dodavateli a zákazníky. Používáme výhradně dřevo z lesních porostů s certifikací vydávanou mezinárodní nevládní neziskovou organizací Forest Stewardship Council (FSC), která zaručuje, že lesy jsou mýceny a obhospodařovávány udržitelným způsobem.

ZAKÁZKOVÁ ŘEŠENÍ STŘEŠNÍCH OKEN

Naše rozsáhlé odborné znalosti nám dovolují přinášet i řešení šitá na míru všem Vašim projektům a požadavkům. Rozumíme tomu, že každý projekt vyžaduje individuální přístup a může být doprovázen požadavky na specifický produkt se specifickými parametry. Proto jsme schopni u takto specifických projektů přinést řešení na míru. Díky tomu získáte možnost mít všechny všechny požadované výrobky od jednoho výrobce, což s sebou opět přináší neporazitelnou cenu a dodání na čas.

TECHNICKÁ PODPORA

Víme, že Váš projekt je nedůležitější pro Vás samotné. Chceme zajistit, aby vše běželo hladce a aby Vaše otázky nezůstávaly bez odpovědí. Naši specialisté mají jedinečnou zkušenost a znalost odvětví střešních oken – od nejlepšího způsobu montáže až po technické vlastnosti našich výrobků. Budeme šťastní, pokud Vás budeme moci doprovázet na cestě Vašimi projekty a přesvědčit Vás, že jste si vybrali to nejlepší řešení pro splnění Vašich požadavků.

Nejžádanější technická dokumentace a montážní instrukce jsou volně přístupné online. Následujte níže uvedené odkazy vedoucí k technickým listům, prohlášení o vlastnostech či certifikátům.

POZNEJTE LÉP ZNAČKU DAKEA NABÍDKA PRO INVESTORY

CO LIDÉ ŘÍKAJÍ O DAKEA

I recommend Dakea products

Kounov

I recommend Dakea products

Kounov

I recommend Dakea products

Kounov

I recommend Dakea products

Veronika Trnkova

I recommend Dakea products

Veronika Trnkova

I recommend Dakea products

Veronika Trnkova

I recommend Dakea products

Veronika Trnkova

I recommend Dakea products

Veronika Trnkova

I recommend Dakea products

KEP M6A B1800

I recommend Dakea products

KEP M6A B1800

PROJEKTY NA NICHŽ SE V POSLEDNÍ DOBĚ DAKEA PODÍLELA

JAK SNÍŽIT TEPELNÉ ZTRÁTY OKNY

V současném ekonomickém klimatu může být hledání způsobů, jak snížit tepelné ztráty chytrým způsobem, jak s...

Přečtěte si více

STŘEŠNÍ OKNA Dakea - "ZÁŽITEK Z NEBE" PŘI PŘESTAVBĚ PODKROVÍ V LEEDS

Zkušený developer, který se ujal přestavby bungalovu v exkluzivní čtvrti města Leeds, měl prvořadý zájem na...

Přečtěte si více

VÍCE OSVĚTLENÍ DO INTERIÉRŮ

Přestavba půdy na podkroví vždy vyžaduje zvláštní pozornost, neboť představuje poměrně levné a jednoduché z...

Přečtěte si více

ODOLNOST VŮČI ZEMĚTŘESENÍ V NIZOZEMSKU

RIZIKOVÁ OBLAST! Provincie Groningen je známa častým výskytem zemětřesení způsobeným těžbou plynu, která se...

Přečtěte si více

STAVBAŘ UVAŽUJE CHYTŘEJI – JEWSON (STOCKPORT)

David Ellerby, zabývající se výstavbou domů, jenž podniká v Cheshire, je registrovaný v National House-Buil...

Přečtěte si více

PŘESTAVBA STODOLY V LANGFORD BARTONU

Majitel nemovitosti, Richard Prowse, požadoval pro svou stodolu univerzální střešní okna se snadnou montáží...

Přečtěte si více

ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU

    arrow_long_right

    ODEBÍREJTE NÁŠ ZPRAVODAJ

    Jste profesionální střechařský řemeslník, zhotivitel nebo stavebník? Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje ještě dnes a buďte prvním, kdo uslyší o našich novinkách v sortimentu, o kampaních na podporu prodeje a o jedinečných nabídkách.