Tradesperson window installers
ZDVOJNÁSOBTE SVÉ MARŽE

U nás v Dakea jsme hrdí na to, že rozumíme našim partnerům a že klademe důraz na budování dlouhodobých obchodních vztahů. Dakea byla vytvořena za účelem obchodu výhradně v profesionálním segmentu trhu a naše kvalita ve spojeni se snadnou montáží výrobků umožňují dosahovat dvojnásobných marží ve srovnání s ostatnimi značkami díky naší mimořádné slevové politice pro prodejce.

ZAJIŠTĚNÁ KVALITA

Díky více než 80 letům zkušeností s návrhem, výrobou a prodejem v odvětví střešních oken jsme dosáhli nejvyšší kvality. Naše jedinečná 20letá záruka, která je nejdelší na trhu, vypovídá o tom, jak jsme si opravdu jistí našimi výrobky.

RYCHLÁ DOSTUPNOST

Naším cílem je dodat naše nejoblíbenější a nejprodávanější výrobky do 48 hodin od objednání, a to na místo dle Vašeho určení či přímo na stavbu. Náš logistický servis je výjimečný díky:

 • Motivačním slevám na velkoobjemové objednávky
 • Možnosti dodat zboží přímo na stavbu
 • Načasovaným závozům (před polednem, pokud to okolnosti umožňují)
MARKETINGOVÁ PODPORA

V Dakea jsme zaměřeni na tvorbu obchodního růstu našich partnerů, a to zejména prostřednictvím marketingových aktivit a aktivit na poli back-selling příležitostí. Nabízíme podporu formou dnů s dodavatelskou prezentací, lokálních akcí, školení nebo též soutěží pro realizační firmy.

Jsme rovněž připraveni nabídnout skvěle navrženou sadu materiálů pro vybavení prodejního místa. Tato sada zahrnuje i stojan se vzorovým oknem a stínícím doplňkem, takže Vaši zákazníci mohou získat autentický dojem z výrobků Dakea.

PODPORA PRODEJE

Náš odhodlaný tým Podpory prodeje je zde kdykoliv pro Vás, aby Vás podpořil na každém Vašem kroku a aby zajistil hladký průběh a zvládnutí Vašich projektů. Nabízíme osobní návštěvy, školení personálu, telefonické hovory a jakoukoliv další formu podpory, kterou potřebujete pro usnadnění Vaší práce (a pro zvýšení Vašich marží!). Náš tým Zákaznické podpory je Vám k dispozici pro výpomoc s procesem Vašich objednávek a pro zodpovězení jakýchkoliv otázek týkajících se značky Dakea a stejnojmenných výrobků.

VÝROBKY, KTERÉ ZÁKAZNÍCI SKUTEČNĚ POTŘEBUJÍ

V Dakea pracujeme s profesionálními střechaři – realizačními firmami, abychom vyvíjeli výrobky, které splní potřeby Vašich zákazníků a které se za všech okolností budou vždy snadno montovat. Naše výrobková řada zahrnuje střešní okna pro všechny typy místností a je doprovázena odpovídajícími typy lemování a komfortním příslušenstvím v podobě stínících prvků – rolet, žaluzií a markýz.

MIMOŘÁDNÁ EKOLOGICKÁ UVĚDOMĚLOST

Věříme, že praktiky udržitelného podnikání jsou klíčem k zajištění úspěšné budoucnosti pro naše partnery, pro naše vlastní podnikání I pro naši planetu.

Používáme výhradně dřevo z lesů certifikovaných organizací Forest Stewardship Council (FSC), která zajišťuje, že těžba a zpracování jsou prováděny utrvale udržitelným způsobem.

Naším záměrem je vybudovat udržitelné podnikání, které bude uhlíkově neutrální do roku 2030*. Z tohoto důvodu pracujeme v součinnosti s iniciativou Science Based Target Initiative na přeměně způsobu organizace našeho podniku. 4iníme psotupné kroky, které se dotýkají všech tří základních oblastí, tedy provozu, výrobků a obchodních postupů. Chceme docílit toho, aby strategie udržitelnosti byla začleněna do všech úrovní během následujících osmi let.

Naše strategie udržitelnosti zahrnuje:

 • snížení emisí o 50% prostřednictvím vývoje výrobků. Hledáme cesty, jak snížit hmotnost materiálu, jak využít možných náhrad za materiály s menší uhlíkovou stopou, jak inovovat návrh našich výrobků
 • veškeré obalové materiály budou bezplastové, z jednoho materiálu a 100% recyklovatelné
 • všichni pracovníci prodejního oddělení přejdou na vozidla s nulovými emisemi

“CÍLE UDRŽITELNOSTI SKUPINY VELUX V ROZSAHU VÝROBKŮ ALTATERRA*
*Altaterra je součástí skupiny VELUX Group, avšak působí jako samostatná jednotka. Tyto dvě společnosti mají vzájemně se doplňující totožnosti a cíle, které splňují potřeby rozdílných tržních segment. Skupina VELUX Group vyrábí a dodává výrobky Altaterra, kteréžto jsou začleněny do cílů udržitelnosti skupiny VELUX Group, stanovených do roku 2030.”

POZNEJTE VÝROBKY A SLUŽBY DAKEA LÉPE NABÍDKA
PRO PRODEJCE

CO LIDÉ ŘÍKAJÍ O DAKEA

I recommend Dakea products

Kounov

I recommend Dakea products

Kounov

I recommend Dakea products

Kounov

I recommend Dakea products

Veronika Trnkova

I recommend Dakea products

Veronika Trnkova

I recommend Dakea products

Veronika Trnkova

I recommend Dakea products

Veronika Trnkova

I recommend Dakea products

Veronika Trnkova

I recommend Dakea products

KEP M6A B1800

I recommend Dakea products

KEP M6A B1800

PROJEKTY NA NICHŽ SE V POSLEDNÍ DOBĚ DAKEA PODÍLELA

JAK SNÍŽIT TEPELNÉ ZTRÁTY OKNY

V současném ekonomickém klimatu může být hledání způsobů, jak snížit tepelné ztráty chytrým způsobem, jak s...

Přečtěte si více

STŘEŠNÍ OKNA Dakea - "ZÁŽITEK Z NEBE" PŘI PŘESTAVBĚ PODKROVÍ V LEEDS

Zkušený developer, který se ujal přestavby bungalovu v exkluzivní čtvrti města Leeds, měl prvořadý zájem na...

Přečtěte si více

VÍCE OSVĚTLENÍ DO INTERIÉRŮ

Přestavba půdy na podkroví vždy vyžaduje zvláštní pozornost, neboť představuje poměrně levné a jednoduché z...

Přečtěte si více

ODOLNOST VŮČI ZEMĚTŘESENÍ V NIZOZEMSKU

RIZIKOVÁ OBLAST! Provincie Groningen je známa častým výskytem zemětřesení způsobeným těžbou plynu, která se...

Přečtěte si více

STAVBAŘ UVAŽUJE CHYTŘEJI – JEWSON (STOCKPORT)

David Ellerby, zabývající se výstavbou domů, jenž podniká v Cheshire, je registrovaný v National House-Buil...

Přečtěte si více

PŘESTAVBA STODOLY V LANGFORD BARTONU

Majitel nemovitosti, Richard Prowse, požadoval pro svou stodolu univerzální střešní okna se snadnou montáží...

Přečtěte si více

STAŇTE SE PRODEJCEM

  arrow_long_right

  ODEBÍREJTE NÁŠ ZPRAVODAJ

  Jste profesionální střechařský řemeslník, zhotivitel nebo stavebník? Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje ještě dnes a buďte prvním, kdo uslyší o našich novinkách v sortimentu, o kampaních na podporu prodeje a o jedinečných nabídkách.