Pro koncové uživatele

5 KLÍČOVÝCH VLASTNOSTÍ STŘEŠNÍCH OKEN PRO STAVITELE DOMŮ

Pro Vás, profesionální stavitele domů, je nezbytné, abyste pro své zákazníky získali co nejkvalitnější produkt. Stejné je to i v případě střešních oken. Vědět, jaké klíčové vlastnosti je třeba u střešních oken hledat, je důležité nejen pro skvělou stavbu, ale i pro spokojenost vašich zákazníků. Přečtěte si náš blog, kde se dozvíte, jakými vlastnostmi musí střešní okno disponovat.

1. VZDUCHOTĚSNOST

Vzduchotěsnost je potenciálně nejdůležitějším faktorem pro každé střešní okno, protože zajišťuje, že nedochází k úniku vzduchu nebo nežádoucímu průvanu. Netěsnosti a průvan nasávají studený vzduch zvenčí a vytlačují ohřátý vzduch ven, čímž místnost snadno ztrácí teplo.

 

Vzduchotěsnost střešních oken umožňuje řízené proudění vzduchu v celé místnosti a zajišťuje, že v nemovitosti nedochází k únikům vzduchu nebo nežádoucímu průvanu. Pomáhá také při tlumení hluku.

2. VĚTRÁNÍ

Dalším klíčovým prvkem střešních oken je zajištění dobrého větrání. Možná si myslíte, že byste se měli vyhnout větrání, abyste udrželi teplo, ale správné větrání je nezbytné pro regulaci vlhkosti v místnosti.

 

Dobré větrání střešních oken nejenže zabraňuje kondenzaci, růstu plísní a vlhkosti, ale vzduch je nahrazován vzduchem čistým a tím pádem jsou odstraňovány pachy a znečišťující látky.

Two open roof windows

3. VODOTĚSNOST

Stejně jako vzduchotěsnost je zásadní i vodotěsnost střešního okna. Vodotěsné okno zabraňuje vnikání deště a průsaku vody střechou.

 

Skutečnost, že okna jsou zcela těsná, znamená naprostý klid i při nejhorším počasí a bouřkách. I když byste očekávali, že střešní okno bude vodotěsné, měli byste také vzít v potaz jeho lemování a ujistit se, že je vhodné pro montáž.

kołnierz okno dachowe

4. ZÁRUKA KVALITY

Při hledání vhodného střešního okna pro své zákazníky byste měli hledat také vysokou kvalitu. Dvacetiletá záruka Dakea je skvělým příkladem dlouhé a kvalitní záruky.

 

Nabízíme řadu dalších jakostních záruk. Například naše certifikace dřeva zaručuje, že veškeré dřevo použité v našich oknech je přísně vybíráno a je známé svou vynikající hustotou a zvýšenou odolností. Stejně tak naše komfortní skla udržují v zimě teplo v domě a v létě zabraňují hromadění tepla.

 

Naše 20letá záruka znamená, že zákazníci získají dvacetiletou záruku přenositelnou ze stávajícího majitele domu na majitele budoucího. Ať už potřebujete cokoli, my se o vás postaráme.

Ultima Window

5. ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Je důležité, abyste při výběru a montáži střešního okna měli podporu, abyste mohli následně co nejlépe poskytnout podporu svým vlastním zákazníkům. Společnost Dakea nabízí úžasný zákaznický servis. A to jak online - například na stránce s nejčastějšími dotazy, v instruktážních videích a zdrojích a v aplikaci Dakea PRO.app -, tak prostřednictvím našeho týmu zákaznického servisu.

 

Zjistěte více o podpoře, která je k dispozici prodejcům a montážním firmám, včetně logistiky, služeb na stavbě a následné péče.

Dakea Pro app

BONUS: SPECIÁLNÍ PROJEKTOVÉ PRVKY

Při hledání správného střešního okna mohou existovat specifické vlastnosti, které potřebujete pro správné provedení práce. Zákazník může například hledat střešní okno, které blokuje hluk zvenčí nebo má mimořádné tepelně-izolační vlastnosti.

Ve společnosti Dakea máme řadu střešních oken se speciálními vlastnostmi pro potřeby vašich zákazníků. Například naše střešní okno Ultima Energy má technologii blokování hluku (kombinace různých vylepšení v konstrukci střešního okna), která snižuje hluk zvenčí i nárazový hluk způsobený deštěm. To znamená, že pokud máte zákazníka na rušné ulici, můžete mu poskytnout ideální střešní okno.

Stejně tak pokud máte zákazníka, který požaduje střešní okno do místnosti s vysokou vlhkostí, jako je kuchyně a koupelna, je naše řada střešních oken Better Energy PVC nutností. Tato řada se úžasně hodí do místností s vysokou vlhkostí, protože má vysokou odolnost proti vlhkosti a nečistotám. Její konstrukce s trojsklem plněná v obou meziskelních komorách argonem také zajišťuje lepší izolaci, což znamená menší tepelné ztráty v zimě a lepší ochranu před teplem v létě.

Článek: 11 nejčastějších problémů se střešními krytinami, kterým čelí domácnosti a stavitelé.

Ať už hledáte cokoliv, my ve společnosti Dakea pro vás máme řešení. Prohlédněte si naši nabídku střešních oken a získejte více informací.

Související články

Pro koncové uživatele Replacing a roof window

11 OBVYKLÝCH PROBLÉMŮ SE STŘEŠNÍMI KRYTINAMI (A JEJICH ŘEŠENÍ)

Dakea spolupracuje s profesionálními pokrývači každý den a za tu dobu si osvojila spoustu triků. Přečtěte si více

Aktuality

NOVÉ KOMBI LEMOVÁNÍ DAKEA

U nás v Dakea jsme zařadili do sortimentu  zcela nový typ kombi lemování, nesoucí označení FCX, určený pro ... Přečtěte si více

Pro odborníky Rooflight Size

PRŮVODCE VÝBĚREM SPRÁVNÉ VELIKOSTI STŘEŠNÍCH OKEN: JAK VYBRAT OKNO OPTIMÁLNÍCH ROZMĚRŮ

Při stavbě nového domu nebo přestavbě podkroví má správná velikost střešního okna zásadní vliv na výsledný ... Přečtěte si více

ODEBÍREJTE NÁŠ ZPRAVODAJ

Jste profesionální střechařský řemeslník, zhotivitel nebo stavebník? Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje ještě dnes a buďte prvním, kdo uslyší o našich novinkách v sortimentu, o kampaních na podporu prodeje a o jedinečných nabídkách.