Kvalita

Energy Plus

Konstrukce trojskla okna Ultima Energy je perfektní kombinace 3 skel s povrchovou vrstvou, plněna kryptonem pro vylepšenou energetickou efektivitu celého okna.

Více Méně

easy clean pvc

Bílý, čistý PVC profil vyztužený ocelí. Konstrukce oken Dakea PVC snižuje potřebu údržby na minimum a pomáhá zachovat rám čistý.

Více Méně

panorama view

Konstrukce s horním otočným závěsem znamená, že z okna uvidíte víc. Tato konstrukce také usnadňuje otevírání, zavírání a seřizování okna a nabízí flexibilnější možnosti, pokud jde o instalační výšku.

Více Méně
Thermostat

Thermostat

Dvě nízkoemisní vrstvy, jimiž je sklo opatřeno, odrážejí teplo zpět do místnosti. Topení je proto účinnější a účty za energii nižší. 

Úsporná řešení umožňují snížit náklady na energii a zajistit příjemné podmínky v místnosti

Thermostat
Více Méně
חלון בטיחותי

Safe Guard

Ke zvýšení bezpečnosti v místnosti používáme laminovaný vnitřní panel. Zajišťujeme tak, že do místnosti nespadne žádné sklo ani při nárazu zevnitř, ani při nárazu zvenčí.

חלון בטיחותי
Více Méně
7 שנים אחריות

Next 20 Guarantee

Dakea, 20 bezstarostných let!

Next 20 Guarantee – záruka po dobu 20 let, která je přenosná mezi vlastníky domu.

7 שנים אחריות
Více Méně
Titan Glass

Titan Glass

Zasklívací systém Titan Glass představuje na trhu střešních oken nový standard. Jeho inovativní a jedinečné složení zajišťuje vlastníkům domu pohodlí a vynikající energetické vlastnosti.

Titan Glass
Více Méně
הגנה מקסימלית

Max protect

Víme, že každý otvor ve střeše musí být zajištěn na 100 %.

Nepříznivé počasí může narušit celistvost stavební konstrukce domu a výběrem správných oken můžete snížit riziko větších poškození. 

הגנה מקסימלית
Více Méně
Master Wood

Master Wood

Zaručujeme, že veškeré naše dřevo je certifikováno. Používáme výlučně přísně vybíranou arktickou severskou borovici, známou svou vynikající hustotou a zvýšenou trvanlivostí, za něž vděčí drsným podmínkám panujícím v této oblasti.

Master Wood
Více Méně
התקנה מהירה

Quick install

Límec z kontaktní folie Dakea (RUC) Quick Install výrazně zkracuje čas potřebný pro montáž okna. Je vyroben z roztažitelné polyesterové netkané textilie s vysokou odolností proti roztržení a polyuretanovou membránou propouštějící vlhkost. 

התקנה מהירה
Více Méně