Aktuality

ZŮSTAŇTE V BEZPEČÍ BĚHEM PANDEMIE

U nás v Dakea velmi dobře víme, že každý z Vás, kdo montuje naše mimořádně kvalitní střešní okna a příslušenství, pracuje opravdu tvrdě i na tom, aby zajistil bezpečí pro Sebe i pro ostaní kolem. Jsme tady pro Vás, abychom Vám v tomto počínání pomáhali a podpořili Vás na každém Vašem kroku během těchto náročných dní. Zde je několik příkladů, jak můžeme pomoci…

Výběr střešního okna

Čím méně cest vykonáte, tím větší bezpečí představujete pro Sebe i pro Své kolegy. Proto jsme vyvinuli způsob, jak co nejsnáze vybrat z naší nabídky střešní okno, které bude co nejlépe splňovat požadavky Vašeho projektu. S naším užitečným on-line konfiguátorem, kde stačí zadat pouze několik klíčových požadavků, to je opravdu jednoduché. Zadejte požadavky, které jsou pro Vás a Váš projekt opravdu zásadní – od technických parametrů přes velikost a počet oken až po požadovaný styl lemování, a my Vám doporučíme ideální střešní okno pro daný účel.

Všechny potřebné rady

Máte jakékoliv otázky týkající se našich výrobků? Jednoduše kontaktujte naše Oddělení zákaznické podpory, a to telefonicky nebo prostřednictvím Kontaktního formuláře umístěného na našich webových stránkách. My se s Vámi v následujících 24 hodinách spojíme. Rovněž Vám můžeme vytvořit cenovou nabídku anebo zodpovědět případné dotazy technického rázu.

Můžete si rovněž vyžádat kontaktování od našich Obchodních zástupců Dakea, abyste se dozvěděli více o výrobcích na zakázku nebo o dostupnosti našich výrobků u našich prodejců ve Vašem okolí. Právě Dakea Obchodní zástupci se s Vámi mohou sejít buď virtuálně, nebo – při dodržení standardních bezpečnostních opatření – přímo na stavbě, aby např. dohlédli na hladký průběh Vaší první montáže okna Dakea.

Rovněž se můžeme pochlubit detailními instruktážními video materály, které dopodrobna ukazují, jak lze namontovat odlišné typy střešních oken a lemování pro dosažení nejvyššího možného standardu.

Získejte odměny

Při koupi střešního okna Dakea nebo jeho příslušenství však dostáváte víc, než jen pouhý výrobek: získáváte doprovod na každém Vašem kroku. Naše mobilní aplikace Vám nabízí technickou podporu a šanci získat odměny za Vaši práci. Stačí si stáhnout aplikaci Dakea PRO.app poté již jen skenovat QR kódy pro registraci Vámi namontovaných střešních oken Dakea. Tím získáte nejen 20letou záruku, ale současně s tím sbíráte i body, které posléze vyměníte za některou z odměn – od pracovních oděvů po univerzální (a velmi oblíbené) vouchery na E-shop.

A pamatujte:

Doporučení ohledně chování během epidemie viru se neustále mění v závislosti na vládních opatřeních na celostátní i regionální úrovni. Zůstaňte vždy informováni o aktuálních opatřeních týkajících se bezpečnosti při výkonu práce během pandemie, a to zejména při práci na stavbě mimo Vaše bydliště.

Související články

Aktuality

Krzysztof Dudek vstupuje do role nového generálního ředitele společnosti Altaterra

Od 1. října 2020 Krzysztof Dudek převzal pozici generálního ředitele společnosti Altaterra, přičemž vystříd... Přečtěte si více

Případové studie

STŘEŠNÍ OKNA Dakea - "ZÁŽITEK Z NEBE" PŘI PŘESTAVBĚ PODKROVÍ V LEEDS

Zkušený developer, který se ujal přestavby bungalovu v exkluzivní čtvrti města Leeds, měl prvořadý zájem na... Přečtěte si více

Případové studie

VÍCE OSVĚTLENÍ DO INTERIÉRŮ

Přestavba půdy na podkroví vždy vyžaduje zvláštní pozornost, neboť představuje poměrně levné a jednoduché z... Přečtěte si více

ODEBÍREJTE NÁŠ ZPRAVODAJ

Jste profesionální střechařský řemeslník, zhotivitel nebo stavebník? Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje ještě dnes a buďte prvním, kdo uslyší o našich novinkách v sortimentu, o kampaních na podporu prodeje a o jedinečných nabídkách.