Aktuality

NOVÉ KOMBI LEMOVÁNÍ DAKEA

U nás v Dakea jsme zařadili do sortimentu  zcela nový typ kombi lemování, nesoucí označení FCX, určený pro ploché skládané krytiny. Tato novinka doplní stávající řadu mimořádně kvalitního montážního příslušenství pro střešní okna. Lemování představuje poslední krok završující úspěšnou montáž okna. Kombi lemování FCX je speciálně navrženo a vyvinuto pro ploché skládané střešní krytiny se zámkem, kdy takovýmto typům krytiny umožňuje těsnější dosednutí na boční prvky lemování, čímž vynikne elegantní hladký vzhled krytiny kolem okna.

Stavebníci, pokrývači i majitelé nemovitostí musejí mít jistotu, že jimi zvolené lemování skutečně vytvoří vodotěsné napojení na krytinu okolo střešního okna a že toto napojení vodotěsným zůstane i v dalších letech. Výrobky Dakea nabízejí 20letou záruku (nejdelší v daném oboru), která přináší klid a ubezpečení, že nebude docházet k zatékání vyžadujícímu si finančně nákladné opravy.

Nové kombi lemování Dakea pro ploché skládané krytiny se zámkem je tedy produktem, který splní všechny požadavky na pomyslném seznamu pokrývače, tesaře či klempíře: snadnou montáž, použití bezolovnatých komponentů, zajištění dokonalé vodotěsnosti. Na rozdíl od ostatních typů je spodní díl tohoto lemování proveden z rovinného plechu a nikoliv z tvarovatelného řaseného límce. To dává vzniknout designově stylovému hladkému vzhledu, který je mezi majiteli nemovitostí tak žádaný.

Naše nové kombi lemování Dakea FCX je určeno pro ploché skládané krytiny se zámkem s celkovou skladební výškou 16 – 50 mm a pro střešní sklon v rozsahu od 15° do 90°. Lemování je uzpůsobeno pro rozestup 120 mm mezi dvěma vedle sebe umístěnými okny v kombi sestavě.

Související články

Aktuality

ZŮSTAŇTE V BEZPEČÍ BĚHEM PANDEMIE

U nás v Dakea velmi dobře víme, že každý z Vás, kdo montuje naše mimořádně kvalitní střešní okna a přísluše... Přečtěte si více

Aktuality

Krzysztof Dudek vstupuje do role nového generálního ředitele společnosti Altaterra

Od 1. října 2020 Krzysztof Dudek převzal pozici generálního ředitele společnosti Altaterra, přičemž vystříd... Přečtěte si více

Případové studie

STŘEŠNÍ OKNA Dakea - "ZÁŽITEK Z NEBE" PŘI PŘESTAVBĚ PODKROVÍ V LEEDS

Zkušený developer, který se ujal přestavby bungalovu v exkluzivní čtvrti města Leeds, měl prvořadý zájem na... Přečtěte si více

ODEBÍREJTE NÁŠ ZPRAVODAJ

Jste profesionální střechařský řemeslník, zhotivitel nebo stavebník? Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje ještě dnes a buďte prvním, kdo uslyší o našich novinkách v sortimentu, o kampaních na podporu prodeje a o jedinečných nabídkách.