Aktuality

Krzysztof Dudek vstupuje do role nového generálního ředitele společnosti Altaterra

Od 1. října 2020 Krzysztof Dudek převzal pozici generálního ředitele společnosti Altaterra, přičemž vystřídal Krisztiána Mészárosa, který převzal novou řídící roli v rámci skupiny VKR.

Krzysztof je součástí týmu Altaterra již 14 let, svou kariéru začal v obchodním oddělení v Polsku a pak byl povýšen do různých pozic řízení země a regionu. Od roku 2010 je Krzysztof výkonným ředitelem společnosti Altaterra Polska, od roku 2012 je zodpovědný za řízení prodeje ve střední a východní Evropě a od roku 2019 i za země DACH, Balkán, Pobaltí a Export. Pod jeho vedením Altaterra výrazně zlepšila výkonnost v regionu a získala podíl na trhu.

“Během svého působení ve společnosti Altaterra jsem měl příležitost převzít různé obchodní a manažerské úkoly, které mi umožnily porozumět potřebám našich zákazníků, jakož i našim různým interním operacím a jsem hrdý na to, že mohu pracovat pro společnost, která umožňuje zaměstnancům rozvíjet se s růstem společnosti. Když se podívám zpět v čase, je úžasné vidět, že každý malý krok, který děláme, může mít z dlouhodobého hlediska takový obrovský vliv na rozvoj společnosti.

Altaterra je pro mě více než společnost. Naše hodnoty modelové společnosti, které definují způsob naší práce, na mě měli zásadní vliv a to v obchodním i osobním životě. V životě není lepší pocit než dělat věci, které jsou dobré pro vaše okolí. V souladu s našimi hodnotami proto budeme pokračovat v našem úsilí přinášet cenově dostupné řešení denního světla do života lidí a poskytovat celkovou spokojenost zákazníků. Jsem hrdý na to, že jsem měl možnost přispět k naší dosavadní vizi a těším se na to, co je před námi.

V posledních měsících se nám podařilo překonat bouři způsobenou COVID-19. Při přípravě plánů obnovy jsme se přizpůsobili a úzce spolupracovaly s našimi partnery. Výsledkem je, že Altaterra je dnes jako podnik v lepším stavu se stabilní finanční výkonností, širší nabídkou produktů a udržitelnějším přístupem k podnikání než kdykoliv předtím. Tento pokrok se nám podařilo navzdory nedávným globálním výzvám, které jsou mimořádně výjimečné. S tímto vědomím bych chtěl poděkovat všem našim oddaným a pracovitým zaměstnancům a našim věrným partnerům za to, že byly a jsou s námi na této cestě.

Navzdory naší vysoké výkonnosti v tomto období však stále existuje úroveň nejistoty ohledně budoucnosti. Tato nejistota v nás zůstane i v roce 2021, ale jsem si jistý, že poptávka po střešních oknech a příslušenství zůstane silná, protože lidé staví nové domy nebo vylepšují ty současné. Naše flexibilita a schopnost reagovat na měnící se potřeby zákazníků bude pro Altaterru nadále prioritou. Do budoucna budeme nadále investovat do oblastí, které nám umožňují růst, rozvíjet se a zůstat odhodlaným partnerem.

Jsem nadšený a těším se na společné budování naší budoucnosti. “- Krzysztof Dudek

Krzysztof Dudek (39) se narodil ve Varšavě. Vystudoval Varšavskou univerzitu a do společnosti Altaterra nastoupil krátce po roce 2006. Je ženatý, má dva syny ve věku 10 a 11 let.

Altaterra, součást skupiny VKR byla založena v roce 2001. Dnes je Altaterra evropským lídrem na trhu v segmentu privátních značek a hrdým majitelem značky Dakea, určené pro chytré profesionály. Společnost s prodejem ve více než 30 zemích zaměstnává 120 zaměstnanců 12ti národností v celé Evropě a podporuje zákazníky na všech hlavních trzích.

Související články

Případové studie

STŘEŠNÍ OKNA Dakea - "ZÁŽITEK Z NEBE" PŘI PŘESTAVBĚ PODKROVÍ V LEEDS

Zkušený developer, který se ujal přestavby bungalovu v exkluzivní čtvrti města Leeds, měl prvořadý zájem na... Přečtěte si více

Případové studie

VÍCE OSVĚTLENÍ DO INTERIÉRŮ

Přestavba půdy na podkroví vždy vyžaduje zvláštní pozornost, neboť představuje poměrně levné a jednoduché z... Přečtěte si více

Případové studie

ODOLNOST VŮČI ZEMĚTŘESENÍ V NIZOZEMSKU

RIZIKOVÁ OBLAST! Provincie Groningen je známa častým výskytem zemětřesení způsobeným těžbou plynu, která se... Přečtěte si více

ODEBÍREJTE NÁŠ ZPRAVODAJ

Jste profesionální střechařský řemeslník, zhotivitel nebo stavebník? Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje ještě dnes a buďte prvním, kdo uslyší o našich novinkách v sortimentu, o kampaních na podporu prodeje a o jedinečných nabídkách.