V těchto nelehkých dnech, které s sebou přinášejí nespočet rozličných výzev pro nás všechny, bychom Vás chtěli ujistit, že Altaterra je společností, která tvrdě, ale přitom zodpovědně pracuje na tom, aby Vaše objednávky byly z našich skladů expedovány s ohledem na aktuální situaci co možná nejrychleji a aby byly doručovány včas.

Altaterra jakožto součást mezinárodní skupiny VKR disponuje dostatečnou finanční stabilitou a zdroji, které zajistí pokrytí Vašich objednávek a požadavků směřujících z českého trhu. Náš tým zákaznického servisu je připraven Vás na dálku podporovat ve Vašem podnikání.  (https://dakea.cz/kontakt/)

Plně si uvědomujeme, že se právě nyní ocitáme ve velmi nejisté době. I za těchto nepříznivých okolností Vás chceme povzbudit k tomu, abyste Váš čas využili co možná nejlepším způsobem – zdokonalováním Vašich znalostí a dovedností, seznámením se s našimi produktovými novinkami, nebo třeba jen utříděním Vašich obchodních nástrojů. (https://dakea.cz/vyrobky/stresni-okna/)

Dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za Vaši důvěru. Přejeme Vám i Vašim rodinám vše dobré a věříme, že zachováte opatrnost vůči Sobě i Svému okolí.

ODEBÍREJTE NÁŠ ZPRAVODAJ

Jste profesionální střechařský řemeslník, zhotivitel nebo stavebník? Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje ještě dnes a buďte prvním, kdo uslyší o našich novinkách v sortimentu, o kampaních na podporu prodeje a o jedinečných nabídkách.