První montáž střešního okna Dakea v České republice

První montáž střešního okna Dakea

Začátkem dubna, s jarním závanem větru, jsme oslavili  instalaci prvního střešního okna Dakea v České republice.


Byl jsem také přítomen a sledoval instalaci 3 střešních oken.

Počasí bylo příjemné, po tak dlouhém zimním období přímo dokonalé. Společně s partou Radka Sobotky jsme montovali  3 střešní okna Dakea Better PVC na domu  v Telči, kde právě probíhala rekonstrukce.

Celý tým byl provedenou montáží  nadšen. Musím poznamenat, že instalace proběhla naprosto hladce. Vím to, protože instalace střešních oken Dakea je velice jednoduchá :)

Začínali jsme brzy ráno. V tuto hodinu jsem dokázal pouze potichu pozorovat dění kolem sebe…a natáčel pouze pro Vás. Pro tým Radka Sobotky jsme si připravili malé překvapení. Do každé krabice jsme přidali kontaktní montážní  fólii (RUC).  RUC vám  usnadní instalaci a zajistí vodotěsnost střešní  konstrukce.

Otevřeli jsme černé obálky nalepené na oknech, odkud jsme se dozvěděli informaci, jak můžeme získat 125Kč za každé instalované okno. Vyfotili jsme seriová čísla třech oken, které pak Radek zaregistroval  do partnerského programu Cash Club. Získali jsme navíc 375Kč za jeden den v práci. Náležitě jsme tento den oslavili :) .

Byl jsem na to připraven. Otevřeli jsme si pivo Dakea připravené speciálně pro tuto příležitost a pochválili jsme se za dobře odvedenou práci.

Byl to opravdu skvělý den. Těžko se mi opouštělo Radka Sobotku a jeho báječný tým.

Jsme si jisti , že ještě dlouho budeme vzpomínat na první instalaci střešních oken Dakea v České republice.