O Dakea

O Dakea
Ať jste kdokoli – s Dakea získáte víc!

Vítá vás Dakea!

Nová značka tvořící součást portfolia společnosti ALTAERRA Kft, společnosti v soukromém vlastnictví dánské skupiny VKR Holdings, která byla založena za účelem výroby střešních oken a souvisejícího příslušenství nejvyšší kvality, s jedinečným systémem servisní podpory, jenž profesionálům v oboru a vlastníkům nemovitostí přináší vyšší zisky a současně snižuje jejich rizika.

Zkušenosti a know-how získané během 60 let, po které se již zabýváme inovacemi, návrhy a výrobou střešních oken, zajišťují vaši plnou spokojenost s našimi okny po dobu nejméně dalších 20 let.

V našich výrobních závodech světové úrovně s garantovanou kapacitou, pro něž jsme obdrželi certifikáty ISO, věnujeme maximální pozornost a úsilí tomu, aby dodávali nejlepší možné produkty, od kompletních střešních oken až po ty nejmenší detaily (každý šroubek, výrobní krok i komponent jsou testovány a musí odpovídat nejpřísnějším normám). Tato úzkostlivá pozornost věnovaná detailům a dlouhodobé zkušenosti představují pro naše zákazníky, kteří od našich produktů očekávají maximální spolehlivost po celou dobu jejich životnosti, zásadní výhodu a jsou zárukou jejich spokojenosti.

Dakea, 20 let bezstarostného bydlení!

Veškeré produkty, které od nás zakoupíte, poskytnou vlastníkům domů více funkcí a lepší záruky, než mohou za tytéž peníze získat u většiny produktů dostupných na trhu.

Získejte pro svůj domov 10 bezstarostných let navíc a vysokou přidanou hodnotu.

Více

Dakea, jedinečný protikrizový koncept pro distributory a obchodníky!

Značka Dakea nabízí kompletní, naprosto bezkonkurenční rozsah služeb, od řízení zásob až po komunikaci se zákazníky, nástroje a prodejní podporu.

Proto budete moci vystupovat na upadajícím trhu proaktivně a průbojně, a při tom bez rizika.

Získejte nové zákazníky a plaťte, až když prodáte!

Více

Střešní okna Dakea pro skutečné profesionály!

Všechny produkty, které u nás zakoupíte, přinesou montážníkům a řemeslníkům vyšší výdělky, protože získají příjem, uspoří čas a získají možnost pomoci a podpory při své každodenní práci.

Vydělejte si 125–175 Kč za každé namontované okno Dakea.

Více