SILNÝ PRODEJ S PODPOROU DAKEA

Dakea zajišťuje širokou škálu prodejní a technické podpory pro zvýšení prodeje svých produktů z oblasti střešních oken. Úzce spolupracuje mimo jiné s firmou Stormspell, která byla založená v roce 1999 a která dodává vysoce kvalitní materiály nejen pro střechy, nýbrž i pro mnoho svých velkoobchodních a koncových zákazníků. Díky pobočkám firmy nejen v Southportu, ale také na území regionu Maghull v Liverpoolu, je prodejce schopný dodávat zboží po celém severozápadním regionu. Důležitou součásti strategie Dakea je zajistit, aby její obchodní partneři, včetně společnosti Stormspell, byli pravidelně informováni o nejnovějších marketingových a prodejních aktivitách a materiálech.

„Dakea nám vždy dodává neobvyklé, vizuálně atraktivní propagační materiály, které jsou mimo dosavadní standardy”, říká Gareth Hughes, vedoucí pobočky Stormspell. „Například nám zaslali firemní visačky, které visí ze stropu prodejny a znějí: „Zavěšení této značky zabralo léta. Naštěstí je montáž oken Dakea rychlá.“ Takové věci vždy potěší a zaujmou naše zákazníky. Obdrželi jsme mnoho pozitivních komentářů nejen od naších zákazníků, ale také od zástupců ostatních výrobců, kteří tuto formu reklamy pochvalují."

Selling roof windows for smart professionals

„Dakea nám pravidelně předává informace, a regionální vedoucí prodeje Christopher Phillips, nás několikrát navštívil, aby osobně zkontroloval, zda máme vše, co potřebujeme. Reklama má také tu přednost, že se opravdu snadno prezentuje, a to díky díky informacím fungujícím jako průvodce nákupem, což je důležité zejména tehdy, kdy jsme zaměstnáni jinými věcmi.” Gareth říká, že reklama způsobila růst dotazů ohledně značky Dakea a jejích produktů, což pravidelně zvyšuje prodej. Nejobrátkovějším oknem prodávaným společností Stormspell je okno Better Safe, které zajišťuje perfektní parametry energetické úspornosti, bezpečnosti a pohodlí. „Jsme odbornici na střešní krytiny a naší zákazníci se na nás obracejí s rozličnými dotazy. Proto je důležité, aby měl náš tým rozsáhlé znalosti ohledně produktů. Firma Dakea nám zajistila on-line školení ohledně svých produktů a my jsme mohli zorganizovat školení našich zákazníků na prezentačním náklaďáku Dakea během putovní ukázky na území celé velké Británie.”

Strong sales with Dakea's support

„Díky flexibilitě on-line školení si mohli zaměstnanci naší pobočky přizpůsobit čas účasti na školení vlastnímu pracovnímu rozvrhu. Doplněním pak bylo praktické školení během návštěvy náklaďáku Dakea u nás v roce 2017. Technický tým Dakea je vždy dostupný a v případě jakýchkoliv dotazů pomáhá zákazníkům, např. při použití lemování na nestandardní střešní tašky. Podivuhodná úroveň zákaznické podpory, propagace a kvalita produktů Dakea měly kladný vliv na prodej těchto produktů. Jsme rádi, že stále pozorujeme růst prodeje.” Christopher Phillips, regionální vedoucí prodeje v Dakea, uvedl: „Vážíme si naších obchodních zástupců, protože jsou prvním kontaktním bodem pro většinu naších zákazníků. Stormspell je týmem velmi uznávaných prodejců a abychom zvýšili jejích sebejistotu pokaždé, kdy vypráví o produktu a tím jim napomáhali v prodeji, dodáváme balíčky podpory prodeje a technického know-how. Po prodeji produktu naše podpora nekončí, jelikož nabízíme komplexní obsluhu zákazníka v rámci celého řetězu dodávek tak, abychom obchodníkům a koncovým uživatelům zajistili klid v duši.

Selling roof windows for smart professionals mini

Související články

NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCH PRO OBYVATELE A POKRÝVAČE V DÁNSKU

78 těchto domů disponovalo poměrně zastaralými a tmavými koupelnami, ve kterých nebyla okna a světlo z venku. Přečtěte si více

ODOLNOST VŮČI ZEMĚTŘESENÍ V NIZOZEMSKU

RIZIKOVÁ OBLAST! Provincie Groningen je známa častým výskytem zemětřesení způsobeným těžbou plynu, která se... Přečtěte si více