STAVBAŘ ČINÍ CHYTŘEJŠÍ VOLBU – JEWSON

Firma Roof Trust se sídlem na severovýchodě Anglie zvolila střešní okna Dakea Ultima s cílem zajistit vysokou kvalitu montáže v mnoha obytných domech. Snadná montáž oken ULTIMA přináší mnoho výhod pro majitele domů, včetně snížení hladiny hluku zvenčí až o 50% ve srovnání s ostatními standardními okny na trhu.

ROOF TRUST,

rodinný pokrývačský podnik, vybral produkty Dakea – včetně inovativního okna Ultima – pro své tři montáže, v rámci renovací na území Newcastlu, po upřesnění jejich vlastností s místním dodavatelem, firmou Rinus Roofing Supplies ze Sunderlandu. David Bruce, výkonný ředitel Roof Trust, řekl: „Když jsme porovnávali dostupné varianty na trhu, snažili jsme se najít výrobce, jehož produkty splňují požadavky majitelů domů a také zajišťuji snadnou montáž.” Dakea ULTIMA přináší mnoho výhod pro majitele domů. Technologie Comfort Glass je složena ze dvou vzájemně se doplňujících vrstev, navržených za účelem ochrany majetku před příliš velkým sluncem v létě a pro udržení tepla v zimě, což zvyšuje roční úspory energie v domácnosti.

Housebuilders makes the smarter choice

Použitím skla Titan Glas zajišťuje Ultima výjimečnou energetickou účinnost díky dosaženému součiniteli prostupu tepla na úrovni 1,2 W/m2 K. Navíc dvojsklo je v případě oken ULTIMA vyplněno kryptonem, jehož tepelná vodivost je o 46% menší, než u běžně používaného a široce rozšířeného argonu. ULTIMA ohromujícím způsobem chrání proti ultrafialovému záření (UV) tím, že odráží 95% škodlivého UV záření. David pokračoval: „Dakea ULTIMA pomohla také vyřešit několik klíčových problémů spojených s montáží. Častým problémem na místě jsou chybějící komponenty a kotvicí prvky, kvůli čemu je montáž zpomalená. V případě oken ULTIMA byly příslušné šrouby vždy součástí montážní sady. I když to zní triviálně, ne každý výrobce toto zaručuje. Pokud navíc přihlédneme k montážnímu lemování, které se snadno osazuje na všech běžně dostupných typech střešních tašek, obecná jednoduchost a kvalita montáže má pro nás obrovský význam.” Okna ULTIMA se dodávají s 20letou zárukou, která je nejdelší na trhu střešních oken, a jsou podpořené projektovými, výrobními a inovativními zkušenostmi Dakea získaných během posledních 75 let.

Housebuilders makes the smarter choice DAKEA roof window

David konstatoval: „Vždy doporučujeme okna Dakea našim zákazníkům, protože jsou velmi všestranná a také proto, že přináší pozoruhodné úspory. Okna Dakea považujeme za naši prvotřídní volbu, protože zajišťují perfektní estetiku pro naše zákazníky a v průběhu montáže se dokonale přizpůsobí každé konstrukci, což zdůrazňuje jejích flexibilitu.“ Kliky umístěné ve spodní části rámu Dakea ULTIMA usnadňují uživatelům přístup a otevírání, čímž jsou veškeré výzvy spojené s dostupnosti uživatele vyřešeny. Společnost Roof Trust plánuje v budoucnu nadále využívat nabídku oken Dakea a David s firmou jsou nadále připraveni rozvíjet své podnikání díky využití výjímečných výhod Dakea pro zajištění nových řešení.

Housebuilders makes the smarter choice DAKEA for smart professionals

Související články

STAVBAŘ ČINÍ CHYTŘEJŠÍ VOLBU - JEWSON

Firma Roof Trust se sídlem na severovýchodě Anglie zvolila střešní okna Dakea Ultima s cílem zajistit vysok... Přečtěte si více

SILNÝ PRODEJ S PODPOROU DAKEA

Dakea zajišťuje širokou škálu prodejní a technické podpory pro zvýšení prodeje svých produktů z oblasti stř... Přečtěte si více