STAVBAŘ UVAŽUJE CHYTŘEJI – JEWSON (STOCKPORT)

David Ellerby, zabývající se výstavbou domů, jenž podniká v Cheshire, je registrovaný v National House-Building Council (NHBC). Obrátil se na firmu Dakea, když sháněl střešní okno pro vlastní volně stojící nemovitosti se čtyřmi ložnicemi ve vesnickém Wilmslow. Tepelná izolace a energetická účinnost měly zásadní vliv na jeho specifikaci, jelikož vysoce kvalitní nemovitosti jsou kolem dokola obklopeny otevřenou malebnou zemědělskou krajinu.

David Ellerby řekl: „Pro lepší porozumění dostupným variantám jsem navštívil místní oddělení firmy Jewson ve Stockportu. Jejich tým mi ukázal značku Dakea a její dědictví v podobě zkušeností firmy, která působila na trhu výroby střešních oken v rámci VKR Group”. David si pro své nemovitosti zvolil střešní okna Dakea Ultima záhy po setkání s firmou Jewson společně s obchodním zástupcem Dakea, Christopherem Phillipsem.

David přidal: „Ultima nabízí vlastnosti a kvalitu, které lze snadno porovnat s trojsklem – za zlomek hmotnosti a konkurenční cenu. Díky koeficientu U na úrovní 1,2 W/m2K, která zajišťuje perfektní tepelnou izolaci, Ultima zlepšuje energetickou účinnost nemovitosti a zajišťuje komfortní teplotu uvnitř místnosti po celý rok.” Díky použití technologie Comfort Glass, sklo chrání proti ultrafialovému záření (UV) tím, že odráží 95 % škodlivého UV záření. Tato unikátní prosklená konstrukce zajišťuje také udržování chladu v létě a tepla v zimě, čímž dochází ke snížení nákladů na energie pro domácnost. Jednoduchá a nenáročná na údržbu - taková jsou střešní okna Ultima, jež disponují kromě jiného i sklem s úpravou Titan Glass. Tento vnější povlak z oxidu titaničitého rozbíjí organické složky, usnadňuje jejích spláchnutí deštěm, a tím redukuje nutnost ručního mytí.

Jewson (Stockport) roof windows

Systém výhod oken Dakea Ultima zahrnuje rovněž mimořádnou a na trhu střešních oken zcela ojedinělou délku záruční doby v délce trvání 20 let, a to s možností přenesení z majitele na majitele, neboť záruka sama o sobě je vázána na adresu stavby, nikoliv na jméno. David dodává: „Poskytnutá záruka na okna řady Ultima přináší opravdový klid v duších stavbařů i zákazníků, navíc díky doživotní záruce na poškození skla způsobené krupobitím dává jistotu a bezpečí dlouho po pořízení nemovitosti.” Po ukončení první etapy projektových činností nastoupil Mark Backhouse, realizátor střešních prací s 35letými zkušenostmi, a osadil prozatím 10 z 20 oken Ultima, určených na realizaci projektu. Sám Mark Backhouse řekl: „Poprvé jsem namontoval střešní okna Dakea Ultima, a musím uznat, že to byl snadný a rychlý proces. Díky bezplatnému tepelně izolačnímu pěnovému límci IFC a manžetě z paropropustné folie RUC je možno provést každou montáž s dodržením vysoké kvality a zároveň nabídnout perfektní konečné provedení.”

Housebuilding

Tyto výhody oken Dakea zajistí ochranu střechy díky bezpečnému a vodotěsnému osazení a do značné míry redukují nebezpečí vzniku tepelných mostů a nežádoucího zatékání vody. Christopher Phillips, regionální vedoucí prodeje v Dakea uvedl: „Střešní okno Ultima je perfektním řešením pro stavbaře, kteří chtějí vybavit své objekty s ohledem na budoucnost a věnovat svým zákazníkům přidanou hodnotu. Díky udržení koeficientu U pod evropskými a britskými požadavky a 20leté záruce představujíe Ultima lepší volbu střešních oken jak z pohledu stavebníků, tak z pohledu montážníků.” Dakea vychází ze 75 let zkušeností s navrhováním střešních oken, výrobou a inovacemi ve všech svých produktech, včetně produktů Ultima, jelikož je součásti největší firmy vyrábějící střešní okna na světě – VKR Group.

Housebuilding mini

Související články

PŘESTAVBA STODOLY V LANGFORD BARTONU

Majitel nemovitosti, Richard Prowse, požadoval pro svou stodolu univerzální střešní okna se snadnou montáží... Přečtěte si více