Kvalita

Next 20 GuaranteeNext 20 Guarantee

Dakea, 20 bezstarostných let!

Next 20 Guarantee – záruka po dobu 20 let, která je přenosná mezi vlastníky domu.

Užívejte si klidu domova, který navíc zhodnotíte při případném prodeji nebo pronájmu.

Vaše pohodlí a bezpečnost jsou naší prioritou! A naše střešní okna jsou toho důkazem. Vyrábíme je bez kompromisů v souladu s nejpřísnějšími evropskými normami tak, aby vydržela opravdu dlouho. V jejich kvalitu máme naprostou důvěru, a proto na ně poskytujeme záruku až na dobu 20 let. 

Systém Next 20 Guarantee vám umožňuje vybrat si mezi 10letou zárukou vyžadovanou zákonem a prodlouženou, bezkonkurenční bezplatnou 20letou zárukou, kterou poskytujeme registrovaným zákazníkům. Stačí jen několikrát kliknout! Za zárukou se neskrývají žádné další náklady ani podmínky. Abyste mohli využívat výhod 20leté záruky přenosné mezi vlastníky domu, která zvyšuje jeho hodnotu a poskytne vám dalších 10 let jeho bezstarostného užívání, musíte udělat jen jedno: registrovat se online

Prohlédněte si detailní podmínky Next 20 Guarantee

Více Méně

Titan GlassTitan Glass

Zasklívací systém Titan Glass představuje na trhu střešních oken nový standard. Jeho inovativní a jedinečné složení zajišťuje vlastníkům domu pohodlí a vynikající energetické vlastnosti.

Pohodlí – Bez starostí:

Ušetřete čas i peníze, které vynakládáte na umývání oken!

Charakteristickou vlastností zasklívacího systému Titan Glass je to, že se na vnějším povrchu okna zachycuje mnohem méně nečistot.

Jak to funguje?

Během výrobního procesu je přímo na povrch skla nanesena speciální mikroskopická vrstva oxidu titaničitého. Titanová vrstva při vystavení slunečnímu záření reaguje dvojím způsobem:

  1. Pomocí fotokatalytického procesu reaguje s UV zářením, které je složkou přirozeného denního světla a rozkládá organické nečistoty. 
  2. K omytí rozložené špíny využívá deště. Díky tomu je péče o okna bezproblémová a nezatěžuje životní prostředí!

Kromě toho sklo v systému Titan Glass usychá rychleji a po uschnutí zůstává čisté, je na něm méně šmouh a poskytuje nerušený výhled, díky čemuž je ideální pro všechny vnější zasklené plochy ve vašem domě.

Vynikající energetické vlastnosti

Systém Titan Glass byl navržen specificky tak, aby byl váš domov během zimních měsíců pohodlnější, útulnější a energeticky úspornější. Snížená potřeba vytápění přispívá k úsporám energie a ochraně životního prostředí a zároveň tak šetří výdaje na vytápění!

Jak to funguje? 

Průhledná kovová vrstva, která je nanesena na povrch skla, odráží teplo z radiátorů nebo krbu zpět do místnosti. Současně umožňuje, aby tepelné a světelné záření ze slunce (pasivní tepelný zisk ze slunce) procházelo sklem a zahřívalo interiér a tak přispívá ještě více k energetické úspornosti vašich oken

To, jak dobře naše okna zamezují úniku tepla, dokládá i jejich vynikající součinitel prostupu tepla Uw 1,4. Hodnota U vyjadřuje poměr tepla přeneseného skrze okno na určitou plochu za standardních podmínek. (Obvyklými standardními podmínkami je teplota 24 °C, vlhkost 50 % a bezvětří).

Více Méně

Max protectMax protect

Víme, že každý otvor ve střeše musí být zajištěn na 100 %.

Nepříznivé počasí může narušit celistvost stavební konstrukce domu a výběrem správných oken můžete snížit riziko větších poškození. 

Max Protect - pevnost znamená bezpečnost

Vaše okna budou po celý rok vystavena extrémním povětrnostním podmínkám.

Titulky zpráv každou chvíli hovoří o sněhových kalamitách, krutých mrazech, nečekaných přívalech deště a těžkých krupobitích.

Naše produkty musí být schopny všem těmto nástrahám matky přírody čelit.

Technologie Max Protect vám poskytne následující jistoty:

  1. Okenní tabule byly vyrobeny v našem závodě tak, aby splňovaly ty nejnáročnější požadavky s využitím exkluzivní technologie navržené specificky pro potřeby střešních oken.
  2. Všechny okenní tabule jsou tvrzené, a proto na ně můžeme poskytovat doživotní záruku proti poškození krupobitím.
  3. Jsme součástí skupiny, která má s výrobou střešních oken 60letou zkušenost. Víme, jak vyrobit střešní okno, aby odolalo hurikánům – a přesně v takových podmínkách byla odolnost proti větru a vodotěsnost oken testována.
  4. Na všechna naše okna a jejich spolehlivost poskytujeme záruku potvrzenou nezávislým certifikátem společnosti IFT Rosenheim.
Více Méně

Master WoodMaster Wood

Zaručujeme, že veškeré naše dřevo je certifikováno. Používáme výlučně přísně vybíranou arktickou severskou borovici, známou svou vynikající hustotou a zvýšenou trvanlivostí, za něž vděčí drsným podmínkám panujícím v této oblasti.

Systém Master Wood představuje zvýšenou trvanlivost a dokonalejší zpracování dodávaného dřeva. Zaručujeme, že veškeré naše dřevo je certifikováno.

Prostřednictvím inovativního systému zpracování, jež probíhá ve speciálních krytých halách, zajišťujeme rovnoměrné odvlhčování a 100% ochranu před primární hnilobou a napadením houbami a hmyzem. 

Kromě toho používáme zdokonalenou technologii ochrany dřeva GORI, která zajišťuje:

Zvýšenou ochranu proti UV záření – ochranu proti změně zabarvení způsobené uv zářením;

Mikroporézní ochranu – dřevo uvolňuje nadbytečnou vlhkost, aniž by došlo k poškození ochranné vrstvy proti skvrnám a povrch zůstává hladký a odolný;

Vodoodpudivost – zabraňuje bobtnání dřeva způsobenému vlhkostí, deštěm a vodou;

Snadnou údržbu – ochranná vrstva se odbourává erozí, aniž by se hromadil lak; okna není nutné brousit ani lak odstraňovat; 

Fungicidní ochranu – ochrana proti povrchovým houbám;

Přirozenou krásu – průsvitné pigmenty použité při zpracování dřeva podporují jeho přirozenou krásu. 

Díky vynikající kvalitě dřeva můžeme zaručit vysokou pevnost, trvanlivost a tvarovou stálost našich oken a poskytovat na ně 20letou záruku přenositelnou mezi vlastníky domu, která zajišťuje bezpečnost a pohodlí domu po mnoho let.

 

Více Méně

Quick installQuick install

Límec z kontaktní folie Dakea (RUC) Quick Install výrazně zkracuje čas potřebný pro montáž okna. Je vyroben z roztažitelné polyesterové netkané textilie s vysokou odolností proti roztržení a polyuretanovou membránou propouštějící vlhkost. 

Límec z kontaktní folie Dakea (RUC) Quick Install výrazně zkracuje čas potřebný pro montáž okna. Je vyroben z roztažitelné polyesterové netkané textilie s vysokou odolností proti roztržení a polyuretanovou membránou propouštějící vlhkost. Výrazně urychluje montáž, protože není připravovat pruhy fólii a vytvářet vodotěsný obal okenního rámu z několika kusů.

Límec Dakea Quick Install je vyroben z jednoho kusu bez spojů, čímž je zajištěna jeho 100% vodotěsnost a čtvercový vzor na jeho povrchu usnadňuje jeho použití při montáži.

Jedná se o technicky vyspělý produkt určený k ochraně střechy a zajištění vodotěsnosti konstrukce. Je vysoce odolný proti ohni, nese označení B1 dle normy DIN 4102 a má zvýšenou tepelnou toleranci v rozpětí teplot -40 °C až +80 °C.

Aby byl montážní postup ještě pohodlnější a jednodušší, je límec bezplatně dodáván v balení většiny střešních oken Dakea. Pokud jej zvolené okno neobsahuje, můžete si jej objednat jako doplňkové montážní příslušenství.

Více Méně